piątek, 21 sierpnia 2015

Pakujemy się na wakacje – strój na niepogodę


Kiedy próbujemy spakować się przed wymarzoną podróżą, nierzadko zapominamy o zdrowym rozsądku. Pragnąc ciągłych kąpieli słonecznych, w ogóle nie bierzemy pod uwagę możliwości, że może zaskoczyć nas deszcz. Warto jednak wziąć taką możliwość pod uwagę i przygotować wyjątkową stylizację także na gorszą pogodę.

Pamiętajmy, że na wakacjach liczy się przede wszystkim wygoda. Dlatego miejski strój na niepogodę niekoniecznie się tu sprawdzi. Przecież zupełnie niepotrzebny nam zajmujący miejsce i uniemożliwiający swobodne poruszanie się parasol. Elegancki płaszczyk przeciwdeszczowy to równie nie najlepszy wybór. Lepiej postawić na wygodne kalosze w pogodnym kolorze, a do tego dobrać krótką, niekrępującą ruchów przeciwdeszczową kurteczkę z kapturem.

Na koniec dodamy, że warto też zastanowić się nad akcesoriami. Jeśli planujemy zwiedzać lub po prostu chodzić po okolicy niezależnie od pogody, z pewnością przyda się nieprzemakalny plecak. W ten sposób unikniemy wielu przykrości. A jeśli na przykład zabieramy ze sobą rower – zatroszczmy się też o pasujący pokrowiec. Udanych wojaży!

1 komentarz:

  1. troche chyba za pozno na taki post:D wakacje dobiegaja konca..

    http://feel-that-moments.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń