piątek, 14 sierpnia 2015

Zabaw się stylizacją na deszczową pogodę


Budzisz się rano, na krześle leży przygotowany poprzedniego dnia outfit, patrzysz za okno… i widzisz ulewę. Jedną z twoich pierwszych myśli jest to, że straciłaś szansę na zaprezentowanie misternie zaplanowanej stylizacji. Wręcz przeciwnie! Niemal każdy zestaw tylko zyska na ożywieniu go odpowiednio dobranymi akcesoriami na deszczową pogodę.Jeśli nie chcesz zakładać pełnego stroju na niepogodę, bo zaplanowałaś na ten dzień coś innego, wystarczy modny parasol. To doskonała okazja, aby zaszaleć z kolorem i wyróżnić się z szarego tłumu. Najlepiej będzie, jeśli przy tym wybierzesz składany model, który bez trudu zmieści się do torebki.

Do tego dobierz nieprzemakalne obuwie. Od kilku sezonów trwa triumfalny powrót kaloszy. Oczywiście tutaj też możesz szaleć z kolorami i wzorami, ale istnieją też eleganckie modele, które będą pasowały do stroju na spotkanie biznesowe czy po prostu do biura. A jeśli nie lubisz tego typu butów, zdecyduj się na cienkie, lekkie kozaki.

\Oczywiście to tylko jedna z metod szybkiego stworzenia idealnego stroju na niepogodę. Jakie są wasze?

3 komentarze:

  1. zwykle tak robie! :)

    http://feel-that-moments.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuję za rady,bo zazwyczaj siedzę w pidżamie cały dzień w taką pogodę:D Zapraszam do siebie http://dolly-design.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń