piątek, 7 sierpnia 2015

Jak dbać o ubrania na wakacjach?


Jak przygotować się do wyjazdu – to wie każda z nas. Biegamy na zakupy, wrzucamy tony rzeczy do walizki, siadamy na niej, żeby tylko się zapięła… Ale czy na pewno właśnie o to chodzi? Przecież nie chcemy wyrzucać rzeczy zaraz po powrocie. Dlatego warto nauczyć się, jak dbać o ubrania na wakacjach.


 Przede wszystkim należy odpowiednio się spakować. Dla tych z Was, którzy wiecznie mają problem ze zmieszczeniem wszystkiego do bagażu, jedna rada – nie składajcie rzeczy w taki sposób, w jaki zrobilibyście przed włożeniem ich do szafy. Zamiast tego lepiej po prostu je zrolować. W ten sposób rzeczy nie pogniotą się, a miejsca będzie więcej.

 Na samym wyjeździe warto też pamiętać, że po kąpieli w basenie czy w morzu należy wypłukać rzeczy, które miały kontakt z wodą czy piaskiem. W miarę możliwości zróbcie to od razu po powrocie do miejsca, w którym się zatrzymaliście.

 Przy pakowaniu – zarówno na wyjazd jak i z powrotem – koniecznie weźcie też pod uwagę, że do walizki nie wolno wkładać mokrych rzeczy. Jeśli już musicie coś takiego zabrać, zapakujcie to w kilka torebek foliowych i wyjmijcie natychmiast po dojechaniu na miejsce.

 Mamy nadzieję, że nasze sposoby na to, jak dbać o ubrania w podróży okażą się pomocne.

1 komentarz:

  1. ja wlasnie na wyjazd rolowalam ubrania i wszystko sie elegancko zmiescilo :D

    http://feel-that-moments.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń