piątek, 24 lipca 2015

Klasyczny strój na wielkie wyjście, czyli mała czarna


Przed każdą imprezą powtarza się ten sam scenariusz. Stajemy przed naszą wielką, pełną pięknych ubrań szafą i… dochodzimy do wniosku, że nie mamy co na siebie założyć. Nie zawsze jednak trzeba stawiać na fantazyjne, oryginalne rozwiązania. Często największe wrażenie robią najprostsze, najbardziej klasyczne stylizacje.

Do takich z pewnością należy mała czarna. Swoją sławę w pierwszej kolejności zawdzięcza samej Coco Chanel, a w dalszej – niezliczonej ilości gwiazd świata mody, filmu czy muzyki. Mówi się, że każda kobieta musi mieć w szafie przynajmniej jedną taką sukienkę i faktycznie trudno wyobrazić sobie taki brak.

Ktoś mógłby zapytać „ile można?” i stwierdzić, że mała czarna stała się po prostu nudna. Ale ten element ubioru można przecież wystylizować na nieskończoną ilość sposobów. Jeśli chcecie urozmaicenia, wystarczy wybrać oryginalny krój albo kolorowe dodatki. Już mocny akcent w postaci ciężkiego, zwracającego uwagę naszyjnika zdecydowanie odmieni wasz wygląd. Ale nie zmienia to faktu, że ze sznurem pereł na szyi i w cielistych szpilkach zawsze zaprezentujecie się świetnie…

1 komentarz: