piątek, 24 lipca 2015

Zaszalej z peleryną przeciwdeszczową!


Deszcz to coś, co spędza sen z powiek niejednej z nas. Nie tylko ze względu na to, że nie lubimy zimna czy szarugi, która wpędza nas w depresyjny nastrój. Problemem jest także to, że po prostu… nie wiemy jak się ubrać. A przecież można znaleźć doskonałe stroje na niepogodę, które sprawią, że na deszcz będziemy wręcz czekać.

W ostatnich latach możemy obserwować wielki powrót typowych ubrań przeciwdeszczowych, które do tej pory były zarezerwowane raczej dla dzieci i nastolatków. Weźmy choćby kalosze – od kilku sezonów możemy je znaleźć we wszelkich możliwych fasonach. Wolisz krótkie czy długie? Masz odwagę postawić na wyrazisty kolor czy wolisz coś stonowanego? Z pewnością znajdziesz taki krój, który będzie pasował nawet do najbardziej eleganckiej stylizacji.

Kolejny element to odpowiednia peleryna. Nie musisz już decydować się na byle jaki kawałek nieprzemakalnego materiału albo kryć pod parasolem. W sklepach znajdziesz już takie przeciwdeszczowe peleryny, które będą dopasowane w talii albo zupełnie luźne, casualowe lub eleganckie, zapinane na guziki czy zasuwane… krótko mówiąc – do wyboru, do koloru.

Pamiętaj – atrakcyjny strój na niepogodę z pewnością poprawi ci humor!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz